دانلود رایگان

پاورپوینت افزايش ظرفيت در فيبر نوري تك مدي - دانلود رایگان



دانلود رایگان دانلود افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی,تحقیق افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی,مقاله افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی,افزایش ظرفیت در فیبر نو

دانلود رایگان پاورپوینت افزايش ظرفيت در فيبر نوري تك مدي دسته بندی : پاورپوینت
نوع فایل: ppt _ pptx
( قابلیت ویرایش )
قسمتی از اسلاید پاورپوینت :
تعداد اسلاید : 35 صفحه
4 راه حل اول: افزايش طيف قابل استفاده حذف پيكهاي تلفات پوشش تقويت كننده ها 5 تقويت کننده نوري ، قدرت نور را افزايش مي دهد.
تقويت کننده نوري 6 Erbium Doped Fibre Amplifier (EDFA) 7 طيف گين EDFA 8 Praseodymium-doped Fiber Amplifiers (PDFA) Working around 1310 nm window (1280-1330 nm) Pumping at 1020 nm PDFA 9 Raman amplification uses common (non-doped) fibers. Working around 1310 and 1550 nm Require high pump powers Broad gain spectrum Raman Amplifiers 10 SOA Similar to FP lasers, but with non-reflecting ends and broad wavelength emission.
Working in 1310 and 1550 nm windows (1280-1340 and 1530-1570) Application in Booster and Pre-Amplifier SOA Characteristics 11 Ranges of Amplification 12 چندين کانال اطلاعات روی يک فيبر نوری منتقل می شوندکه هر کانال دارای طول موج خاص خود است. به WDM با فاصله کانالهای زياد Coarse WDM يا CWDM می گويند که در استاندارد ITU با فاصله کانال 20 نانومتر تعريف شده است. در WDM فشرده يا DWDM(Dense WDM) ،فاصله کانالها کمتر از 1.6 نانومتر است.
مالتی پلکس کننده طول موج دی مالتی پلکس کننده طول موج فيبر نوری راه حل دوم: افزايش تعداد كانالهاي WDM 13 Coarse WDM  CWDM Coarse channel spacing of 20nm in the wavelength range from 1470nm up to 1610nm. Lasers with lower wavelength accuracy (6.5nm compared to 0.16nm) broadband filters Lower complexity and cost Suitable for short distances CWDM 14 For channel spacings of 100 GHz or more on a fibre, the allowed channel frequencies (in THz) are defined by: 193.1 + n × 0.1 where n is a positive or negative integer including 0, For 50GHz,25GHz and 12.5GHz, 0.1 will be replaced with 0.05, 0.025 and 0.0125 respectively Considering light velocity of 299.792458 Km/s, the wavelengths in C band for 50GHz spacing are as follows 1510nm is for supervisory and control purposes ITU-T G.694.1: DWDM Channels 15 ASE Noise 16 OSNR: Optical Signal to Noise Ratio 17 Four Wave Mixing (FWM) Strong impact near the zero-dispersion wavelength (G.653 fiber) Negligible on standard G.652 fiber FWM waves created via 3rd-order intermodulation process: fFWM = fi + fj – fk, i and j can be equal, but k must be different Number of new wavelengths are ½*(N3-N2), where N is the number of original wavelengths.
18 کاهش اثر FWM - با روشهاي زير مي توان FWM را کاهش داد: 1- بکارگيري کانالها با فواصل غير مساو
متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید
لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت: توجه فرمایید.



پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین






دانلود افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی


تحقیق افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی


مقاله افزایش ظرفیت در فیبر نوری تک مدی


افزایش ظرفیت در فیبر نو


مقاله


پاورپوینت


فایل فلش


کارآموزی


گزارش تخصصی


اقدام پژوهی


درس پژوهی


جزوه


خلاصه


سياست كيفري ايران در قبال قاچاق كالا و ارز با تكيه بر لايحه جديد قاچاق

تحقیق درباره زندگینامه سورنا یا سورن

مطالعات و طرح تفصیلی منطقه 6 تهران

اسپکتروسکوپی لیزر

تحقیق در مورد کارگاه اصول عملیات واحد (چربی ها)

تحقیق درمورد بررسي شعر نو( نيمايي)

نقشه اتوکدی شهرستان چابهار-سیستان و بلوچستان

دانلود نقشه آتوکد 1:2000 محدوده زعفرانیه

اسلاید و پاورپوینت تصاویر و آماده سازی نمونه های TEM

دست نویس گوسین - شیمی محاسباتی - روش های مکانیک کوانتومی - توابع پایه - مجموعه پایه - نظریه تابعی چگالی

سوالات آزمون کارشناسی ارشد محیط زیست دریا، دانشگاه آزاد، 1387

سوالات آزمون کارشناسی ارشد محیط زیست دریا، دانشگاه آزاد، 1389

نمونه سوال شماره 1

دانلود مقاله هموفيلي چیست

بیوشیمی گفتار نهم: ساختمان اسیدهای نوکلئیک

پاورپوینت زیره سبز

زیست شناسی

علم فسیل شناسی

زمين شناسي اقتصادي

زلزله

زمين شناسي در منطقه كپه داغ

سنگهاي دگرگوني

عدد ثابت گاز براي هوا

كانيها

بررسی اثرات زیست محیطی فلزات سنگین بر کیفیت خاک

دانلود پاورپوینت برنامه ریزی محیطی و پایداری شهری و منطقه ای دکتر محمود جمعه پور- فصل 8

پاورپوینت برنامه ایمن سازی کودک41 اسلاید

سمینار کارشناسی ارشد طراحی و رفتار سازه ها در زلزله

پمفلت (بروشور) مسمومیت دارویی با ترامادول

پمفلت (بروشور) راههای جلوگیری از بارداری